• بسته امولاتور سگا جنسیس

  بسته امولاتور سگا جنسیس را می توانید از اینجا دانلود کنید. در این بسته علاوه بر امولاتور حدود 75 بازی نیز وجود دارد. که پس از اکسترکت پوشه GenesisplusGX را در روت مموری کپی کنید. که پس از اجرا تمامی بازی ها در لیست امولاتور ظاهر خواهد شد البته می توانید به این لیست بازی های بیشتری هم اضافه کنید.

  SEGA

 • امولاتور اتاری 2600 و 7800

  می توانید بسته امولاتور آتاری 2600 و 7800 را از این قسمت دانلود کنید. در این بسته علاوه بر امولاتور تمامی بازیهای 2600 و 7800 به صورت فول پک وجود دارد.پس از اکسترکت فایل پوشه stellanx را در روت مموری کپی کنید.

 • بسته امولاتور اتاری جاگوار

  دانلود بسته امولاتور اتاری جاگوار برای نینتندو سوییج. می توانید این بسته را به همراه 24 بازی از این قسمت دانلود کنید.

  پس از دانلود فایل را اکسترکت کرده و پوشه

  virtualJaguar را در روت مموری کپی کنید.

 • بسته امولاتور اتاری لینوکس

  دانلود بسته امولاتور اتاری دستی لینوکس برای نینتندو سوییچ. برای دانلود اینجا را کلیک کنید. در این بسته به صورت پیش فرض 3 بازی قرار دارد که میتوانید به دلخواه خود بازی اضافه کنید. پس از دانلود فایل را توسط پسورد ramsoft.org اکسترکت کنید و پوشه handy  را در روت مموری کپی کنید.

 • دانلود شبیه ساز mGBA برای نینتندو سوییچ

  یکی از بهترین شبیه سازهای گیم بوی ادونس برای نینتندو سوییچ mGBA است که میتوانید این بسته را به همراه تعدادی بازی از این لینک دانلود کنید. پسورد فایل جهت اکسترکت ramsoft.org می باشد. پس از دانلود پوشه mGBA را در روت مموری کپی نمایید.

 • دانلود امولاتور کومودور آمیگا برای سوییچ

  دانلود امولاتور کمودور آمیگا 500 و 1200 برای نینتندو سوییچ. می توانید بسته این امولاتور را که توسط سایت رام سافت آماده شده را از اینجا دانلود کنید. در این بسته تعدادی بازی و به همراه بایوس های مورد نیاز قرار داده شده است. شما پس از دانلود فقط کافی است که پوشه uae4all2 را در روت مموری قرار دهید.بازیهایموجوددراینبسته

 • بسته امولاتور اتاری 7800

  بسته امولاتور اتاری 7800 را از اینجا دانلود کنید. در این بسته امولاتور به همراه 5 بازی موجود است که پس از اکسترکت پوشه prosystem را در روت مموری کپی کنید.

 • دانلود امولاتور neogeo pocket

  دانلود شبیه ساز نئو جئو پاکت به همراه تعدادی بازی. برای دانلود این امولاتور اینجا را کلیک کنید. پس از اکسترکت هر دو پوشه switch  و roms را در روت مموری کپی کنید.

 • امولاتور PC Engine برای سوییچ

  در این بخش امولاتور pc engine  را برای دانلود آماده کرده اییم برای دانلود امولاتور PC engine  اینجا را کلیک کنید. و برای دانلود امولاتور supergrafx  اینجا را کلیک کنید.

 • امولاتور NES به همراه تعدادی بازی

  برای دانلود امولاتور NES به همراه تعدادی بازی اینجا را کلیک کنید. پس از دانلود فایل را اکسترکت کنید و پوشه pnes را در روت مموری کپی کنید.

 • دانلود مولتی امولاتور retroarch

  برای دانلود مولتی امولاتور  retroarch اینجا را کلیک کنید. این برنامه یک مولتی امولاتور است که حدود 50 عنوان از کنسول ها رو شبیه سازی میکنه.این امولاتور بازیهای nintendo 64  را به خوبی ساپورت میکند. برای دانلود پک رام های نینتندو 64 اینجا را کلیک کنید. بعلاوه، این امولاتور بازیهای PS1 را را با فریم ریت عالی ساپورت می کند. برای دانلود رام بازیهای PS1 به صفحه playstation1 رجوع شود.

 • امولاتور سگا ساترن برای نینتندو سوییچ

  برای اجرای رام بازی های سگا ساترن، سگا مگا درایو، سگا مستر سیستم و سگا گیم گیر در نینتندو سوییچ بهترین برنامه مولتی امولاتور Retroarch است که جدیدترین ورژن آن در اینجا قرار داده شده این برنامه بازیهای PS1 و گیم بوی ادونس، گیم بوی کالر و انواع کومودور ها رو هم به راحتی اجرا می کند. البته این شبیه ساز بازیهای PSP را با فریم ریت کمی پایین اجرا می کند.

 • امولاتور MAME برای نینتندو سوییچ

  برای دانلود  امولاتور MAME arcade machin اینجا را کلیک کنید. پس از دانلود پوشه MAME  را درون پوشه switch  مموری کارت ذخیره کنید.واژه MAME مخفف Multiple Arcade Machine Emulator می باشد که توانایی اجرای بسیاری از بازیهای کلاسیک را دارد.

 • امولاتور PC engine و supergrafx برای نینتندو سوییچ

  برای دانلود پک امولاتور PC engine و supergrafx برای نینتندو سوییچ اینجا را کلیک کنید. پس از اکسترکت هر دو پوشه beetle-PCE-fast و beetle-supergrafx را در پوشه switch مموری کارت کپی کنید.

امولاتور SEGA DREAMCAST

امولاتور سگا دریم کست برای نینتندو سوییچ به همراه تعدادی بازی

مولتی امولاتور Pfba

مولتی امولاتور شامل امولاتورهای سگا جنسیس، سگا گیم گیر، سگا مستر سیستم، سگا سیستم 16، نئو جئو، کاپ کام سیستم 1 و2 و3 و کلی امولاتور دیگر

به ما ایمیل بفرستید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 + = 48

This post is also available in: English